Yenilenmiş Kitaplar
biraz arkalarda kalmış,pek sık görüşemediğim, ama çok değer verdiğim 3 eski dost gibi 3 kitabım. aslında ikisi ortaklaşa yazılmış sağlık kitapları, didaktik sayılcak yanları çok olsa da sevdiğim kitaplar.
düşe kalka ise didaktik olmasa da bir çok kişinin yararlandığı, benim de kendime en yakın bulduğum kitaplarımdan birisi.
“hiperaktif çocuk (ve ergen) okulda” yarı yarıya yenilenmiş olarak, “düşe kalka büyümek” ve “çocuğunuz sizden ne bekliyor?” ise gözden geçirilip, kapaklarını içeriklerine daha uygun hale getirerek tekrar raflara döndü.

5 comments

 1. Çocuklara yönelik yazılmış kitaplarınızı gözden geçirip yeniden yayımlanacağını daha önce duyurmuştunuz.
  Şimdi de yenilenip raflarda yer aldığı müjdesini veriyorsunuz.
  En kısa zamanda alınıp okunmalı.
  Teşekkürler, emeğinize sağlık!

 2. Merhaba,
  Ben son hiperaktivite ile ilgili kitabınızı okudum. Kitabın sonunda hiperaktivite ile birlikte asperger sendromu ile ilgili detaylı bilginin blogunuzda olacagi yazılmış, ancak ulaşamadım, bu konuda yardımcı olursanız cok memnun olurum.
  sevgiler

 3. ilker erkan

  Merhaba
  Kitaplarınızın tamamını okuyan biri olarak artık yeni kitabın “zamanının geldiği” kanısındayım.:) Uzun süreli mahrum bırakmayın biz okuyucularınızı… Bu arada kendimce kitaplarınızı sıraya koyarsam: 1.sırada akıl çizgileri, 2.sırada kalp çarpar beyin böler…
  Başarılar

 4. Okula yeni başlayan öğrencilerin uyum süreci ile ilgili yazı yazabilir misiniz hocam? Yeni başlayacak olan eğitim döneminden önce böyle bir konuyu ele almanız iyi gelebilir hepimize!
  Saygılar, sevgiler!